Trápí tě bolest zad, šíje nebo hlavy?

Bolest zadNeustále kolem sebe slýchám, jak je bolest zad otravná, jak se těžce žije s migrénou, a jak se s tím nedá nic dělat. „Už jsem moc starý, záda dnes bolí kdekoho. V tomhle věku je to úplně normální. Můžu být rád, že ještě vůbec chodím.“ Slyšíš se takhle naříkat? A že už jsi zkusil všechno možné i nemožné?

Nezkusil! Věř mi.

Málokdo ani netuší, že za všechny tyto problémy mohou svaly. Díky svalům se můžeš hýbat, pracovat, spát, sportovat a vykonávat spoustu dalších činností. A přitom stačí malinko – o své tělo, ale hlavně o svaly, je zapotřebí se starat. Jak? To se dozvíš v e-booku Zbav se bolesti.

Za bolest zad můžou svaly

Migréna, výhřezy plotének, bolesti hlavy, bolest zad, skoliózy, brnění rukou a další podobné nemoci, které jsou údajně neléčitelné, mají jednoho stejného jmenovatele a tím je poškozené svalstvo.

Studiu svalů a myofasciální vědy jsem se věnoval dlouhé roky. Ale to není důležité. Důležité je to, že jsem svou praxi a teoretické znalosti sepsal do knihy, kterou dávám všem lidem, kteří už nechtějí trpět a chtějí se sebou něco dělat zcela zdarma.

 

V knize, kterou si můžeš stáhnout tadyse dozvíš, jaká je příčina tvých bolestí, jak můžeš svépomocí uzdravit nemocné svaly, které se také sám naučíš cíleně uvolňovat.

Po přečtení si pak budeš jist, že tvá nemoc není neléčitelná a že život bez bolestí opravdu existuje.

Josef Gurecký
Profesionální masér a expert na bolesti a jejich odstraňování v praxi. Pomáhá vracet nemocným štěstí a učí lidi jak pomoci od bolesti sami sobě či svým blízkým. Autor e-booků Zbav se bolesti >>, Zbav se migrény >> a Zbav se bolesti šíje>>
Komentáře