Čím posílit imunitu?

čím posílíte imunituMyslela jsem si, že jím docela zdravě. Myslela jsem si, že vím dost o tom, čím posílit imunitu a odolnost proti nemocem. Myslela jsem si, že mám silnou imunitu, protože až tak často nemarodím.

Ze všech těchto omylů mě rychle vyvedl online kurz Výzva pro imunitu. Když jsem na něj narazila poprvé, nemyslela jsem si, že je to něco, co bych potřebovala. Ale když jsem udělala test  Jak silná je vaše imunita, byla jsem překvapená, že moje výsledky nebyly až tak zázračné.

Varování slabé imunity

Proto jsem se pustila do poslechu navazujícího kurzu. A až tam jsem si uvědomila, že na tom nejsem se zdravím tak dobře, jak jsem si myslela. Zjistila jsem, co všechno souvisí se sníženou imunitou, a že to nejsou jen časté chřipky a nachlazení. Ale hlavně to, čím posílit imunitu.

Také jsem zjistila, že moje tělo už vydává malá varování. A že bych měla rychle zlepšit svůj přístup k životosprávě, než se oslabená imunita projeví nějakou opravdu vážnou nemocí.

Možná jste na tom podobně. Myslíte si, že jste vlastně docela zdraví a odolní proti nemocem. Možná jen nevnímáte, nebo neznáte varovné příznaky, které hlásí blížící se problém.

Proto mne kurz Výzva pro imunitu opravdu nadchl. Tím, jak jde do hloubky. Tím, jak řeší příčiny místo následků. Tím, že dává mnoho cenných rad, jak dát své tělo do pořádku a tím předejít většině zdravotních problémů.

test Jak silná je vaše imunita?

Čím posílit imunitu

Díky kurzu jsem si uvědomila, jak je můj a tím i jídelníček celé rodiny hodně jednostranný. Uvědomila jsem si, že stále kupuji ty samé potraviny, vařím podobná jídla. A kolik cenných potravin, bylinek a zdraví posilujícího koření v mém životě chybí.

Ale kurz není jen o stravě. Dozvíte se také, jak díky troše pohybu můžete hodně posílit svoji imunitu. Zjistíte, jak vás oslabuje stres a naučíte se hodně o tom, jak ho zvládat a snížit jeho vliv na svoje zdraví. Možná vás kurz inspiruje k tomu, poprvé v životě vyzkoušet krátkodobý půst a s překvapením zjistíte, jak moc dobře vám po půstu je.

Jsem moc ráda, že jsem absolvovala celou Výzvu pro imunitu. A vy můžete také, jestli chcete vědět, jak udělat maximum pro své zdraví. Tady >>

Chcete získat superimunitu a zvýšit na maximum šanci, že se vám obloukem vyhnou lehčí i vážnější nemoci? Chcete pro sebe udělat víc než to, že si nasadíte roušku?

Podívejte se na videa kurzu a  poslechněte si příjemné povídání jednoho z neuznávanějších doktorů u nás, MUDr. Davida Freje. Toto jsou informace, kterými bychom měli být masírováni médii ze všech stran >>

Tagy:
Marie Vavrochová
Mou vášní je přírodní léčba a prevence. Pomáhám vám najít přírodní cestu ke zdraví a zbavit se únavy. Více o mně si můžete přečíst zde >> Napsala jsem pro vás e-booky 13 tipů, jak získat ihned více energie >> , e-book o příčinách únavy Jak se zbavit únavy - napořád >> a e-book o tom, jak se odrazit ode dna a začít měnit svůj život k lepšímu Vzlétnout k oblakům >>
Komentáře