Postel podle Feng Shui

Krásný partnerský vztah versus postel

V ložnici strávíme 1/3 našeho života. Víte o tom, že podle čínského Feng-šuej odráží ložnice náš vztah? Jak? Ptáte se. Pojďme se na to podívat na různých příkladech. Správná ložnice má pět „P“ – Postel, Partner, Příběh, Prostor, Právě vy.

Dnes se společně podíváme na postel podle Feng Shui. Jak by měla vypadat správně Feng Shui postel?

Feng Shui postel

Nejdůležitější částí ložnice je postel, ve které spíme, relaxujeme, milujeme se, mazlíme se a tulíme se k sobě se svým partnerem. Tedy rozhodně na začátku našeho vztahu. Podívejme se na postel jinýma očima.

Co o vašem vztahu může prozradit postel?

  • Je postel rozvrzaná či skřípe? Neskřípe něco náhodou také v našem vztahu?
  • Máme pod postelí volný prostor nebo skladiště nepotřebných věcí? Není náš vztah pouze sběr hmoty?
  • Máme dvě postele nebo manželskou postel? Máme dvě matrace nebo jednu? Necítíme ve vztahu náhodou citovou propast? Protože mezera mezi spícími partnery na samostatných postelích postupně vytváří citové oddálení.

 

Takto bychom mohli pokračovat, ale nechme také něco pro vaši fantazii. Určitě sami objevíte plno dalších spojitostí vašeho vztahu s vaší postelí.

Jak tedy na postel, aby náš vztah jenom vzkvétal?

  • Postel umístěte tak, že za hlavou budete mít pevnou zeď s dobrým výhledem na dveře.
  • Čelo postele by však nemělo být ke zdi koupelny. Voda hasí vášeň a je také nestabilní a stále měnící tvar. Můžete tak mít neklidné spaní.
  • Prostor pod postelí udržujte volný nebo vkládejte pouze věci související se spánkem.
  • Matrace měňte každých sedm let. V případě výměny partnera i dříve.
  • A co je nedůležitější – propojujte! Jedna deka, jedna matrace, jedno prostěradlo. I my chceme mít přece ve vztahu harmonii. Rovnocennost ve vztahu vám dodá přístup k posteli z obou stran.

Snad jsem něčím přispěl k vaší vztahové harmonii. Příště se podíváme na ložnici očima dalšího z pěti „P“ – partnerské rovnováhy.

Chcete-li vědět více a spěcháte-li už mít krásný vztah, tak více informací najdete tady >>

 

Tagy:
Marie Vavrochová
Mou vášní je přírodní léčba a prevence. Pomáhám vám najít přírodní cestu ke zdraví a zbavit se únavy. Více o mně si můžete přečíst zde >> Napsala jsem pro vás e-booky 13 tipů, jak získat ihned více energie >> , e-book o příčinách únavy Jak se zbavit únavy - napořád >> a e-book o tom, jak se odrazit ode dna a začít měnit svůj život k lepšímu Vzlétnout k oblakům >>
Komentáře