Jak můžete dosáhnout svých cílů pomocí Feng Shui?

Energie díky feng shui

Všichni si chceme plnit své sny. Někdy to jde dobře, jindy vůbec. Prostředí, váš byt, dům nebo kancelář vám může hodně pomoci. Jak můžete dosáhnout svých cílů pomocí Feng Shui?

„Přemýšleli jste někdy, proč je pro některé lidi tak těžké se posouvat v životě a dosáhnout úspěchu, když na sobě tak moc pracují? Proč se někdo tak moc snaží a jeho výsledky tomu vůbec neodpovídají?  Nechápala jsem to do doby, než jsem uviděla jejich byt.“ Říká lektorka Feng Shui Zuzana Adam.

Vyjadřuje váš byt úspěch nebo chaos?

Jak vypadá váš byt? Vyjadřuje váš úspěch nebo váš chaos v životě? Vy jste ten, kdo tvoří váš úspěch a určuje směr a váš domov nebo kancelář se na výsledku podílí velkou měrou.

V mnoha případech náš byt blokuje naše přání a sny a působí jako bariéra. Naše úsilí není vůbec schopno proniknout do světa a pokud pronikne, tak je natolik změněno, že se divíme, co dostáváme nazpět.

Ale funguje to i naopak. V mnoha případech náš byt sám zastaví spoustu věcí, které by k nám jinak mohly přijít.

Energie díky feng shui

Odpovídá váš byt vaší objednávce vesmíru?

Představte si, že váš byt je jako objednávkový formulář a každý den někdo chodí a kontroluje byt za bytem, jestli je vše v pořádku. Podívá se i na ten váš.

  • Tady je jedno křeslo, jedno osoba v něm bydlící. Vše v pořádku.
  • Složenky v oblasti bohatství – OK, pošleme vám další.

Takto zkontroluje celý prostor a vaši objednávku vesmíru prostřednictvím vašeho bytu. Pak těžko vysvětlujete, že vy chcete partnera a větší příjem. Dostáváte přesně to, co jste si objednali.

Chcete vědět, jak dosáhnout svých cílů pomocí Feng Shui?

Podívejte se na toto video, kde se dozvíte víc ⇒⇒

Energie díky feng shui

Text je přepis části prvního videa kurzu Feng Shui Academy, autorka Zuzana Adam

Marie Vavrochová
Mou vášní je přírodní léčba a prevence. Pomáhám vám najít přírodní cestu ke zdraví a zbavit se únavy. Více o mně si můžete přečíst zde >> Napsala jsem pro vás e-booky 13 tipů, jak získat ihned více energie >> , e-book o příčinách únavy Jak se zbavit únavy - napořád >> a e-book o tom, jak se odrazit ode dna a začít měnit svůj život k lepšímu Vzlétnout k oblakům >>
Komentáře