Jak mít radost ze života? Pojďme se to naučit.

Umíte se radovat ze života, nebo máte spíše pocit, že život je samé trápení? Kdykoli jdu do města a rozhlížím se kolem sebe, většina lidí je zamračená. Málokdo má příjemný výraz svědčící o jeho spokojenosti nebo dobré náladě. Proč to tak máme? Proč jsme většinu života naštvaní a stále nespokojení? Pojďte se naučit, jak mít radost ze života.

Přitom někdy stačí nahodit úsměv na tvář a nálada se ihned zlepší sama. Schválně si to zkuste. A můžeme jít ještě dál. Pojďme se naučit radovat ze života a z každé maličkosti.

Jak mít radost ze života

Jak na to? Udělejte si malý testík 7 podmínek radostného života a ihned zjistíte, jak na tom jste. Podívejte se na inspirativní videa z Bali, která vám vykouzlí úsměv na rtech a donutí k zamyšlení na tím, proč se více neradujete.

Chcete ještě víc radosti do svého života? Sledujte webinář Každý den jako v ráji. Po jeho shlédnutí budete určitě usínat s úsměvem na rtech.

 

Marie Vavrochová
Mou vášní je přírodní léčba a prevence. Pomáhám vám najít přírodní cestu ke zdraví a zbavit se únavy. Více o mně si můžete přečíst zde >> Napsala jsem pro vás e-booky 13 tipů, jak získat ihned více energie >> , e-book o příčinách únavy Jak se zbavit únavy - napořád >> a e-book o tom, jak se odrazit ode dna a začít měnit svůj život k lepšímu Vzlétnout k oblakům >>
Komentáře