Proč se mi to děje? Odhalte, proč se vám dějí nepříjemné situace.

Proč se mi to děje?

Stalo se vám něco nepříjemného a pořád dokola si říkáte, proč se mi to děje? Proč zrovna mně se muselo tohle stát? Možná se vám dokonce stávají nějaké nepříjemnosti stále dokola. Potkáváte stále stejný typ mužů. Partner se k vám chová špatně a když si najdete nového po nějaké době se to začne opakovat. Nebo máte stále stejné problémy v každém novém zaměstnání.

Pojďte zjistit, proč se vám ty nepříjemné situace dějí a proč se vám stále vracejí do života. Odpovědi najdete tady ⇒⇒

Proč máte tyhle špatné vlastnosti?

Můžeme jít ještě dál. Určitě si uvědomujete si, že máte nějaké špatné vlastnosti. Možná se díky nim trápíte, chcete se jich zbavit, ale nevíte jak. Nebo vám vaši blízcí říkají, že byste měli něco změnit, ale vy nechápete, proč to říkají? Vždyť takoví nejste!

Pojďte odhalit, proč máte vaše špatné vlastnosti. Možná zábavnou metodou objevíte, že máte i některé slabé stránky, které jste si ani neuvědomovali.

Jak a kde? Podívejte se na videa ke kurzu Přijímat se je láska (zdarma). Pomohou vám zorientovat se v sobě a ve svém životě. Naučí vás, jak přijmout životní nepříjemnosti, i své slabé stránky jako příležitosti a výzvy ke zlepšení života.

Zjistíte také, jakou to vše může mít souvislost s vaším zdravím a jak díky tomu předcházet nemocem.

Díky kurzu Přijímat je láska jsem si uvědomila, proč je v mém životě něco špatně. Dokázala jsem si konečně pojmenovat, kde dělám chyby a proč se mi spousta věcí nelíbí. Pochopila jsem, že to, co mi vadí na druhých, je ve mně, ne v nich. Stačilo změnit svůj přístup a hned mi ostatní přestali dělat to, co mi tak vadilo.

Aniž bych to dříve tušila, nebo mi to přišlo nenormální, zjistila jsem například, že jsem nabitá energií, což by nebylo špatné. Ale že nechápu, když druzí tolik energie nemají, to už v pořádku není. Pokud ostatní nestíhají to, co já, považuji je za líné a bez zájmu. A tak jsem prudila a prudila a vše se mi stejně nepříjemně vracelo.

Také jsem zjistila, že ráda organizuji druhým život. Dříve mi nedošlo, že partnerovi a dětem neustále říkám, co mají dělat a řídím jim život. Teď když se naučila neřídit život všem okolo, se mi hodně ulevilo. A mé rodině také :-).

Pojďte do toho také. Udělejte si test moje trable a touhy a poslechněte si videa, díky kterým poznáte lépe sami sebe.

Marie Vavrochová
Mou vášní je přírodní léčba a prevence. Pomáhám vám najít přírodní cestu ke zdraví a zbavit se únavy. Více o mně si můžete přečíst zde >> Napsala jsem pro vás e-booky 13 tipů, jak získat ihned více energie >> , e-book o příčinách únavy Jak se zbavit únavy - napořád >> a e-book o tom, jak se odrazit ode dna a začít měnit svůj život k lepšímu Vzlétnout k oblakům >>
Komentáře