Jak na posílení imunity

Jak na posílení imunity

Jak na posílení imunity? Zlepšit imunitní systém potřebuje zřejmě každý z nás. Před blížícím se podzimním obdobím, před koronaviry, pro dobrou fyzickou i duševní kondici a jako ochranu vůči různým onemocněním. V tomto článku se dozvíte, co můžete udělat pro posílení  imunity.

Co děláte pro svůj imunitní systém?

Možná pracujete na své obranyschopnosti cíleně a dlouhodobě zdravým životním stylem – stravou, cvičením, otužováním nebo vhodnými potravinovými doplňky. Ane patříte spíš k těm, kteří pro zdravý a odolný organismus nedělají nic – buď nemůžete, nechcete, nebo třeba nevíte, jak na to?

Nikdy není pozdě posílit svou imunitu

A přitom nikdy není pozdě začít. Ale nestačí jen to, že se v sychravých podzimních měsících přestanete dostatečně oblékat, anebo začnete v říjnu rovnou plavat v řece. To by nebyl ten nejšťastnější nápad. Začít je nutné postupně, ale pravidelně a nejlépe na základě dostatečných předchozích informací či znalostí.

Co můžete udělat pro posílení imunity?

A tady se už otvírá prostor pro MUDr. Davida Freje a jeho online kurz „Výzva pro imunitu aneb 28 dní k superimunitě“. Doktor David Frej je jedním z našich uznávaných expertů na funkční medicínu a jeho kurzy jsou tedy tou pravou volbou na vaší cestě k podpoře vlastní imunity organismu.

Celý mentoringový program je rozdělen do čtyř tematických bloků, a po celých 28 dní vás čeká vždy jedno nové video s akčním úkolem, díky kterému se vám podaří včlenit do svého života zdravé návyky.

Na platformě VITAON můžete být v kontaktu s komunitou stejně smýšlejících lidí, a vzájemně se můžete povzbudit a motivovat. A to je hodně důležité, protože silná motivace často začátečníkům chybí. Pilně se věnují „předpřípravě“, stanoví si určitý plán, který by měl fungovat, ale motivace, ten správný hnací motor, nikde.

Pod citlivým vedením doktora Freje si vybudujete krok za krokem jak plán, tak i motivaci, abyste se dopracovali až k SUPERIMUNITĚ.

Jak na posílení imunity?

Dovíte se spoustu rad a tipů, jak na posílení imunity. Například, jak si zajistíte zdravý spánek, o protistresových technikách, otužování, detoxikaci organismu, o bylinkách a funkčních potravinách (jistě jste se už setkali s pojmem „superfoods“ čili superpotraviny), půstu, ale i o zdravém pohybu.

Chcete vědět víc o programu Výzva pro imunitu? Podívejte se tady >>

test Jak silná je vaše imunita?
Marie Vavrochová
Mou vášní je přírodní léčba a prevence. Pomáhám vám najít přírodní cestu ke zdraví a zbavit se únavy. Více o mně si můžete přečíst zde >> Napsala jsem pro vás e-booky 13 tipů, jak získat ihned více energie >> , e-book o příčinách únavy Jak se zbavit únavy - napořád >> a e-book o tom, jak se odrazit ode dna a začít měnit svůj život k lepšímu Vzlétnout k oblakům >>
Komentáře