Jak se zbavit stresu NEJEN před Vánoci

Blíží se Vánoce a s nimi pro mnohé z nás i předvánoční stres a únava. Jestli chcete letos prožít Vánoce v pohodě a inspirovat se, jak se zbavit stresu, ale zejména, jak se ho před Vánoci, ale i jindy vyvarovat a prožít pohodové Vánoce, pak jste tu správně.

Jak se zbavit stresu před Vánoci

Možná se těšíte na Vánoce, představujete si tu idylku, pohodičku. Všichni budou šťastní a usměvaví a vy si konečně odpočinete. Ale nakonec to vždy dopadne úplně jinak.

Vy i váš partner jste vystresovaní z předvánočního shonu. Chcete mít vše dokonalé, a tak do noci uklízíte a pečete. Vánoční dárky jste nestihli koupit včas a tak se musíte vrhnout do přecpaného nákupního centra těsně před Vánoci. V práci se nezastavíte a navíc musíte dělat přesčasy.

Nakonec se vystresovaní a unavení pohádáte s dětmi, partnerem nebo partnerkou a vánoční pohoda je ta tam. Začnete se těšit, až konečně už bude zase po Vánocích.

Pokud chcete prožít co nejlepší a nejpohodovější Vánoce, mám pro vás super tip. Podívejte se na webinář

Jak nebláznit z vánoc, aneb Vánoce lepší než letní dovolená

Na webináři se můžete inspirovat:

  • jak uklízet a připravovat dům na Vánoce a nehádat se při tom kvůli tomu, kdo co má udělat
  • jak v klidu a bez stresu nakupovat vánoční dárky
  • jak pořizovat dárky ke spokojenosti všech
  • jak pohodově řešit návštěvy příbuzných
  • jak si užít

Chcete-li prožít Vánoce bez stresu, tak se podívejte se zdarma na webinář tady⇒

 

 

Marie Vavrochová
Mou vášní je přírodní léčba a prevence. Pomáhám vám najít přírodní cestu ke zdraví a zbavit se únavy. Více o mně si můžete přečíst zde >> Napsala jsem pro vás e-booky 13 tipů, jak získat ihned více energie >> , e-book o příčinách únavy Jak se zbavit únavy - napořád >> a e-book o tom, jak se odrazit ode dna a začít měnit svůj život k lepšímu Vzlétnout k oblakům >>
Komentáře