Jak změnit svůj život

Co si pamatuji, vždy jsem měla velké sny a plány, četla jsem knížky a články, které mi měly pomoci k uskutečnění mých snů. Ale málokdy jsem se přiměla k nějaké změně. Nevěděla jsem, jak změnit svůj život, kde začít. Většinou jsem článek přečetla a za chvilku na vše zapomněla. A dál jsem jen snila.

Naštěstí na mne jednou na Facebooku vyskočil obrázek knížky Podnikání z pláže. Ten název mě hned zaujal. To bylo něco, co by se mi líbilo. Miluji  slunce, moře, palmy. Mé představy se rozjely naplno.

Jak změníte svůj život, i když máte v kapse posledních pár korun?

Velmi mne zasáhl příběh Stáni. Když popisovala, jak nespokojená byla se svým životem na pošmourném ostravském sídlišti a v kapse měla posledních 40 korun, za které měla koupit večeři pro děti, připadalo mi, jako bych to psala já.

Hned jsem si knihu Podnikání z pláže objednala a byla jsem nadšená. Tahle knížka mne konečně donutila začít pracovat na změnách.

Viděla jsem konkrétní příklad, jak to jde a jak bych to chtěla i já. Vždyť to, co se Stáně podařilo, byl i můj sen. Dnes je ze Stanislavy Mrázkové úspěšná podnikatelka, která vydělává nemalé peníze, i když zrovna vůbec nepracuje.  Je finančně nezávislá a užívá si života i s malým dítětem. Proč by se mi to nemělo také povést? Stáňa mi dala návod, jak změnit svůj život  k lepšímu.

Konečně jsem začala plnit si své plány a realizovat své sny. Jak se mi to podařilo, se dozvíte v e-booku Vzlétnout k oblakům. Začněte konečně i vy. Co pro to můžete teď udělat?

  1. Udělejte si test životní spokojenosti. Už při jeho vyplňování si ujasníte, co je ve vašem životě špatně a co je naopak skvělé. Test si udělejte zdarma tady >>
  2. Přečtěte si e-book Vzlétnout k oblakům, kde najdete konkrétní postupy, jak zavádět změny v různých oblastech do života. Ukázku si stáhněte tady >>.

Komentáře