Objednávka - e-booku "Vzlétnout k oblakům"

Odrazte se ode dna, zbavte se všeho, co vás brzdí

a začněte konečně měnit svůj život! 

Vyplněním objednávky získáte jedinečný

e-book Vzlétnout k oblakům v hodnotě 249 Kč

nyní za vyjimečnou cenu 150 Kč.

a navíc zdarma 3 praktické bonusy.

Začtěte se do této knihy a začněte si konečně plnit své sny.

Získejte práci svých snů, vysněnou postavu

nebo báječný vztah s milovaným mužem. 

Po vyplnění objednávky a zaplacení uvedené ceny tedy získáváte:

 • 1
  E-book Vzlétnout k oblakům
  Jednoduchý a efektivní návod, jak začít měnit svůj život ve všech oblastech.
 • 2
  Bonus č. 1 - Pracovní listy
  Pracovní listy k e-booku získáváte ZDARMA.
 • 3
  Bonus č. 2 - Plánovače
  Plánovače úkolů získáváte ZDARMA.
 • 4
  Bonus č. 3 - Elektronický věčný kalendář
  Elektronický věčný týdenní a měsíční kalendář s plánováním úkolů získáváte ZDARMA
 • 5
  Garanci vrácení peněz
  Nebudete-li s e-bookem spokojeni, do 14 dnů vám bez jakýchkoli otázek vrátím zpět celou částku, kterou jste za e-book zaplatili.

Objednávka e-booku "Vzlétnout k oblakům"

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Skvělý postup krok za krokem, jak si uvědomit problém a jak ho následně řešit. Díky výborně napsanému eBooku jsem si dokázala pojmenovat to, co mě nejvíc trápí a začala jsem daleko snadněji měnit svůj život. Myslím, že mi tento eBook dodal i dost odvahy, a to do slova a do písmene. Odešla jsem od člověka, který mě léta využíval a fyzicky i psychicky týral. Hodně mi tato kniha otevřela oči a vím jistě, že se k jednotlivým článkům budu ještě nějakou dobu vracet, protože ještě nemám úplně vyhráno. Rady a návody, jak pozitivně a efektivně postupovat mi opravdu pomáhají. Jo, a "UPÍRY" už jsem taky odbourala, a že jich v mém okolí bylo :) Musím říct, že se mi najednou tak nějak lépe dýchá a má na tom veliký podíl Váš eBook Maruško. Děkuji.
Bc. Pavlína Valášková
Seberozvoj je mojí vášní i profesí a tento eBook vzbudil mou zvědavost. Vzlétnout k oblakům je určitě nezbytným průvodcem pro každého, kdo chce nastartovat malé nebo velké změny ve svém životě a neví, jak na to. Pokud byste chtěli jít pro všechny poskytnuté informace jinam, museli byste se prokousat velkým stohem literatury. Kromě toho Marie Vavrochová nabízí svou životní zkušenost a moudrost, vše otestovala nejprve na sobě. K nastartování změn vám pomohou i pracovní listy a kalendář. Jinými slovy, v eBooku je vše pohromadě, nepotřebujete hledat další řešení, stačí se do toho jen pustit.
Linda Berger pomáhá lidem identifikovat a odstarnit bloky k penězům a bohatstvíwww.lindaberger-blog.cz

Vybrané reference:

Po prečítaní tejto knihy som mala skvelý pocit. Je nie len motivačná, ale je písaná tak, že vyburcuje priamo do akcie. Našla som v nej ucelený postup od snov, cez plány, až k samotnej realizácii konkrétnych zmien. Je to jedna z tých kníh, ku ktorým sa vraciam aj po jej prečítaní, lebo sa dá aplikovať na akúkoľvek zmenu, ktorú chcem v živote urobiť. Určite sa oplatí mať ju v knižnici.
Jana Radochováwww.janaradochova.sk
Marie, děkuji za krásný e-book plný inspirace. Mnoho užitečných informací na jednom místě. Přečetla jsem ho jedním dechem. V některých pasážích jsem se úplně našla, jako kdybych stála předlohou. O to víc mě "nakopnul" nad sebou popřemýšlet. E-book by neměl chybět v knihovně každého, kdo chce se svým životem něco udělat. Převzít za něj zodpovědnost a vydat se na cestu ke spokojenosti a svým snům. K e-booku jsou pracovní listy, kam si mohu vše poznamenávat, zapisovat a v případě, že mě přepadne pochybnost, se k nim vrátit a uvědomit si, proč to všechno dělám. Vytrvat na cestě změny a vzlétnout k oblakům. Děkuji a přeji hodně spokojených čtenářů, kteří chtějí změnit svůj život.
Michaela HolinskáAutorka stránek o květových esencích http://michaelaholinska.cz/
Úžasný a velice užitečný eBook! Děkuji! Nalezla jsem zde praktické postupy, se kterými se naprosto ztotožňuji. Nejdříve jsem si dovolila přeskočit některé z úkolů a ihned se vrhla na číslo 13 z oblasti "Zbavte se balvanů". Skvělý pocit! Výzvou bude postavit se stěžovatelům. Ovšem s tímto skvělým eBookem je mi jasné, že se mohu vydat na bezepečný let ke svým oblakům! Díky! Vřele všem doporučuji. Tento eBook obsahuje některé známé tipy, ale dává jim praktičnost, ucelenost a povzbudí Vás do akce!
Anna Marie SkálováPrůvodkyně vašimi vztahy, www.annamarieskalova.cz

Potřebujete pomoc?

Ráda zodpovím jakékoli otázky. Napište mi na marie@marie-vavrochova.cz.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.