Proč zařídit byt podle Feng Shui

Proč zařídit byt podle Feng Shui? Byt a jeho obyvatelé jsou energeticky jako jedna spojená nádoba. Neexistuje situace, kdy obyvatelé jsou nabiti energií a byt ne. Je to naopak. Pokud v bytě proudí pozitivní energie, vy se doma cítíte dobře a dobíjíte si tam své baterky.

Váš byt vám může zkazit dobrou náladu

Znáte situaci, když přijdete domů plní zážitků a krásných chvil a najednou se vám nálada zhorší? Pokud je váš byt  smutný, plný stagnující energie, tak se vaše energie a nálada srovnají s bytem. Najednou vám už není tolik do smíchu, jako před chvilkou. A vůbec nechápete proč.

Přestanete se doma cítit příjemně, možná se zbytečně pohádáte se svými dětmi nebo partnerem a dáváte to za vinu jim, že se necítíte ve svém bytě dobře.

Nebo vás může byt dostat z deprese

Naopak, když váš byt je plný dobrého a radostné energie díky Feng Shui, můžete se vrátit domů v jakékoli depresi, a za chvilku, zachumlaní ve své dece na oblíbené pohovce s šálkem dobrého čaje, je vám hned lépe. Najednou vám vaše problémy nepřijdou tak hrozné a vidíte možná řešení svých, ještě před chvílí, neřešitelných starostí. To je důvod, proč zařídit byt podle Feng Shui.

Kterou variantu si chcete vybrat vy?

Budete dobíjet vy svůj byt, nebo byt pomůže dobít baterky vám? Vždy máme 2 možnosti, buď my život přizpůsobíme našemu bytu nebo byt přizpůsobíme našemu životu.

Můžete si vybrat. Posunout televizi o půl metru nebo se každý den dívat, jak váš manžel má nejlepšího kamaráda – dálkový ovladač v ruce. je to jen na vás.

Jak a proč zařídit byt podle Feng Shui?

Vybrali jste si první možnost? Chcete aby vás váš byt dobíjel energií a dobrou náladou? Podívejte se, jak můžete zavést jednoduché principy Feng Shui do svého bytu.

Komentáře