Silvestr na horách s dětmi

se společným večerním programem pro děti i dospělé

Jste sama/sám s dětmi a nechcete Silvestra trávit doma u televize?

Pojeďte s námi na hory. Děti se vyřádí a vy nebudete trávit večery sám/sama. Přes den si můžete vybrat, jestli budete chtít den trávit společnými aktivitami nebo zvolit individuální program a večer si užijete společnou zábavu při hrách a soutěžích pro děti i dospělé a při společném povídání v menším kolektivu.  Vše je dobrovolné, účastnit se můžete jen, když budete chtít, nebo si můžete udělat svůj program. Nikdo vás nebude k ničemu nutit.

Termín: 27.12.2017 - 2.1.2018

Místo: Špindlerům Mlýn, Chalupa Dias (z filmu Jak vytrhnout velrybě stoličku) přímo pod sjezdovkou

Kapacita chalupy

Na 5 pokojích je 19 lůžek s možností 3 přistýlek

Pokoje:

- 3 lůžkový......2x

- 4 lůžkový......2x

- 5 lůžkový .....1x

Společenská místnost s kuchyní je pro max. 20 lidí u stolu.

Společenská místnost s kuchyní

Prostorná společenská místnost s vybavenou kuchyní je v přízemí. 

Zde je místo pro 20 lidí se sezením u stolu.

Vybavení kuchyně: 2 keramické varné desky, 2 mikrovlnnné truby, myčka, rychlovarná konvice, velká lednice (bez mrazáku), nádobí, příbory atd...

Ložnice a pokoje:

V přízemí je jeden pokoj 4-lůžkový + 1,5přistýlka. V patře jsou dva pokoje 3- lůžkové (na jednom z nich 1,5přistýlka a na druhém 1přistýlka), jeden 4-lůžkový  a jeden 5-lůžkový, 

Přistýlky: 1,5přistýlka je rozkládací dvojkřeslo, na kterém se pohodlně vyspí 1 dospělý nebo 2 děti (nebo se tu může tulit 1 pár), 1přistýlka  je rozkládací jednokřeslo. 

Počet ubytovaných může být tedy 19+3=22   

Postele jsou povlečené, s prostěradlem, dekou a polštářem.

Sociální zařízení:

Na všech pokojích jsou hygienické kouty s umyvadlovou skříňkou s teplou vodou, zrcadlem, osvětlením a zásuvkou. V přízemí jsou  3 WC, každý s předsíňkou a 3 sprchové kouty s termostatickými bateriemi.

Stravování:

Stravování je možné řešit přímo v chalupě ve vybavené kuchyni, která je v nové společenské místnosti.  Další možností jsou restaurace (nejbližší cca 100 metrů) -  ve městě doporučujeme mexickou restauraci Abakante, naproti tradiční Špindlerovskou hospodu, restauraci ve Vile Hubertus, Českou hospodu nebo srub na cestě k Medvědínu. 

Další vybavení:

V přístřešku je místo pro uložení lyží, sáněk a dalšího vybavení. V patře je malé sezení s TV se satelitem a internetem, na chatě je bezdrátový Internet přes Wi-Fi.

Venkovní vybavení:

K chatě patří udržovaný pozemek, kde je posezení se zahradními stoly s lavicemi, ohniště, gril, pro děti prolézačka s houpačkou, travnatý plácek na fotbálek, Podél hranice pozemku (celkem cca 3000 m2) teče Dolský potok, kde se v létě můžete "cachtat". Za potokem přes lávku je sjezdovka STOH. 

A kolik to bude stát?

Cena je uvedena vždy za celý pokoj. Pokud máte zájem o menší počet lůžek, ale nechcete platit za neobsazená lůžka a nevadí vám se o pokoj podělit, napište do zprávy počet osob.

 

 

Booking.com