Byly doby, kdy jsem byla neustále unavená, bez chuti do života. Při mateřské dovolené jsem podnikala a měla jsem  pocit, že neustále pracuji, ale vlastně nakonec nic pořádně neudělám. Dělala jsem spoustu věcí najednou a máloco nedokončila. Vše jsem dělala na poslední chvíli. Doma byl neustále nepořádek a já každou chvíli něco hledala. Sotva  jsem se donutila jít s dětmi ven, pokud nesvítilo sluníčko. 

Vždy jsem se těšila, až dám nejmenšího spát a budu mít chvilku pro sebe. Ta chvilka pro sebe ale vždy byla pracovní.  Musela jsem si dát energetický nápoj a čokoládu. Moje obvyklá energetická vzpruha. Bez ní jsem nebyla schopna  jasného myšlení. 

Díky tomu jsem samozřejmě tloustla, byla znechucená sama sebou, ale bez jakékoli energie cokoli se sebou udělat. 

Měla jsem spoustu plánů, co bych chtěla změnit, ale pro změnu jsem neudělala nic. Každý rok byl stejný jako ten předchozí. 

Teoreticky jsem věděla spoustu způsobů, jak hodně věcí změnit, ale málokdy jsem se opravdu donutila něco udělat jinak. Většinou jsem se rychle vrátila zpět ke starému způsobu života.

Jak jsem se únavy zbavila? 

Zlom nastal v okamžiku, kdy jsem si přečetla článek o živé stravě a o jejích příznivých účincích na zdraví člověka. 

Úplně to změnilo můj náhled na život, na příčiny vzniku nemocí a na důsledky našeho životního stylu. Uvědomila  jsem si, že to co jíme, ovlivňuje naše tělo podstatně více, než jen naši váhu.  

Začala jsem doslova nasávat všechny články o zdravé výživě a zdravém způsobu života, které se mi dostaly pod ruku.  

Samozřejmě jsem znala i dříve zásady zdravé výživy, ale nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, co vše nezdravá strava  způsobuje. 

Jak jsem postupně zaváděla nová zdravější jídla místo nezdravých, začala mizet moje únava, podrážděnost a začala jsem mít více energie i pozitivní přístup k životu. 

Proto jsem se rozhodla své zkušenosti předat i vám, pokud  se chcete zbavit únavy, jíst a žít zdravěji a předcházet tak nemocem.

Všechny informace najdete V TOMTO E-BOOKU, kde najdete 13 tipů, jak se zbavíte rychle a zdravě únavy. Nejsou to žádné složité recepty ani kompletní změna všech návyků. Jsou to jen drobnosti, které ale mají obrovský efekt. Některé z nich můžete vyzkoušet už zítra ráno, aniž byste museli jít na nákup.

Příčiny únavy

E-book zdarma

Jak se zbavíte únavy a získáte víc energie

aniž byste museli zásadně měnit své zvyklosti

13 jednoduchých, rychlých a zdravých tipů

Jste připraveni mít víc energie?

🌞 Tipy, jak rychle a zdravě získáte víc energie. 
 
🌞 Nápady co dělat, když na vás padá únava. 
 
🌞 Doporučení, co dělat, abyste s únavou vůbec nemuseli bojovat.

Zadejte Vaši oblíbenou e-mailovou adresu a my Vám na ní obratem pošleme odkaz na stažení e-booku:

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Tento ebook si stáhlo už 0 čtenářů.

Reference milých čtenářů:

E-book splnil mé očekávání. Zajímalo mě, co radíte lidem, kteří jsou unavení. Bylo to moc pěkně napsané. Přes 20 let cvičím jógu, medituji, dá se říci, že jsem pořád na stejné vlně, ani moc energie ani málo. A některé rady jakoby byly z jógy. Mějte se moc pěkně, děláte láskyplnou činnost. 🙂
Lubor Oborný
Velký dík za vše co pro nás děláte a za vaše úžasné emaily. Přeji vám příjemné a pohodové prožití Vánočních svátků a v Novém roce hodně zdraví, pohody a moře lásky.
Tonča Rosická