Chcete získat více energie a užívat si svůj život naplno?

Ano, je to možné! A teď pro vás máme něco, co vám může pomoci.

  • Potýkáte se s únavou a nedostatkem energie?
  • Jste kvůli tomu omezeni ve vašem každodenním životě?
  • S tímto e-bookem můžete začít dělat změny hned teď, abyste se zbavili této nepříjemné situace a získali více energie, kterou potřebujete.

E-book 13 tipů vám poskytne jednoduché, ale účinné způsoby, jak zvýšit svou energii a užívat si život více. 

A to nejlepší na tom? Je to zcela zdarma! Proto si můžete stáhnout tento e-book ještě dnes a začít uplatňovat naše tipy a triky, aby se vám podařilo získat více energie a užívat si lépe svůj život.

Připojte se k lidem 0 lidem, kteří se zbavili své únavy. Stáhněte si e-book zdarma ještě dnes a začněte si užívat svůj život naplno!
Příčiny únavy

E-book zdarma

Jak se zbavíte únavy a získáte víc energie

aniž byste museli zásadně měnit své zvyklosti

13 jednoduchých, rychlých a zdravých tipů

Jste připraveni mít víc energie?

🌞 Tipy, jak rychle a zdravě získáte víc energie. 
 
🌞 Nápady co dělat, když na vás padá únava. 
 
🌞 Doporučení, co dělat, abyste s únavou vůbec nemuseli bojovat.

Zadejte Vaši oblíbenou e-mailovou adresu a my Vám na ní obratem pošleme odkaz na stažení e-booku:

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Reference milých čtenářů:

E-book splnil mé očekávání. Zajímalo mě, co radíte lidem, kteří jsou unavení. Bylo to moc pěkně napsané. Přes 20 let cvičím jógu, medituji, dá se říci, že jsem pořád na stejné vlně, ani moc energie ani málo. A některé rady jakoby byly z jógy. Mějte se moc pěkně, děláte láskyplnou činnost. 🙂
Lubor Oborný
Velký dík za vše co pro nás děláte a za vaše úžasné emaily. Přeji vám příjemné a pohodové prožití Vánočních svátků a v Novém roce hodně zdraví, pohody a moře lásky.
Tonča Rosická

Mé zkušenosti s únavou:

Byly doby, kdy jsem byla neustále unavená, bez chuti do života. Při mateřské dovolené jsem podnikala a měla jsem pocit, že neustále pracuji, ale vlastně nakonec nic pořádně neudělám. Dělala jsem spoustu věcí najednou a máloco nedokončila. Vše jsem dělala na poslední chvíli.
Doma byl neustále nepořádek a já každou chvíli něco hledala. Sotva jsem se donutila jít s dětmi ven, pokud nesvítilo sluníčko.
Vždy jsem se těšila, až dám nejmenšího spát a budu mít chvilku pro sebe. Ta chvilka pro sebe ale vždy byla pracovní. Musela jsem si dát
energetický nápoj a čokoládu. Moje obvyklá energetická vzpruha. Bez ní jsem nebyla schopna jasného myšlení.
Díky tomu jsem samozřejmě tloustla, byla znechucená sama sebou, ale bez jakékoli energie cokoli se sebou udělat.
Měla jsem spoustu plánů, co bych chtěla změnit, ale pro změnu jsem neudělala nic. Každý rok byl stejný jako ten předchozí.
Teoreticky jsem věděla spoustu způsobů, jak hodně věcí změnit, ale málokdy jsem se opravdu donutila něco udělat jinak. Většinou jsem se rychle vrátila
zpět ke starému způsobu života.

O tom, co mi konečně pomohlo se únavy zbavit píšu v tomto e-booku. Najdete v něm 13 tipů, které můžete velmi jednoduše a rychle zapojit do svého života.

Proč jsme pořád tak unaveni?

Už dlouho nežijeme přirozeným způsobem života. Vše si zjednodušujeme, zlepšujeme, ale často náš mozek je v tomto naším nepřítelem. Ne vše vylepšené je pro náš organismus lepší.
A tak nechodíme, ale jezdíme, veškerou práci si zjednodušujeme a pak chybějící pohyb jdeme nahnat do fitka, místo jednoduché stravy připravujeme čím dál složitější a zajímavější pokrmy, místo sezónních a místních potravin jíme ovoce dovezené z druhé půlky zeměkoule, sklizené nezralé. Místo spánku ponocujeme a ráno pak hledáme způsoby, jak přežít další den.

Díky našim stravovacím návykům jsme překyselení. Náš organismus pak nemůže pracovat správně, jsme napadeni parazity a plísněmi, kterým se v tomto prostředí báječně daří.

Když jsme unaveni, pijeme kávu, kolu, energetické drinky. Tím ale jedeme na dluh, přinutíme naše tělo k větším výkonům v době, kdy by potřebovalo odpočinek. Chováme-li se takto k naší tělesné schránce delší dobu, nemůžeme se pak divit, že nás jednoho dne zastaví lehčí nebo těžší nemoc.

Stáhněte si e-book 13 tipů, jak získáte ihned více energie a vyzkoušejte nějkterý z jednoduchých zdravých tipů. Některé vám dodají energii téměř okamžitě.

Jedna z častých příčin únavy je nedostatek vitamínů a minerálů.

Tento test vám napoví, které látky potřebujete doplnit

0 lidí ví, jaké vitamíny a minerály jim chybí.

Díky tomuto testu budete ihned vědět, jaké vitamíny a minerály vám chybí. Test nezabere více než 10 minut a výsledky jsou zdarma.

Zadejte e-mail a udělejte si váš test: