Byly doby, kdy jsem byla neustále unavená, bez chuti do života. Při mateřské dovolené jsem podnikala a měla jsem  pocit, že neustále pracuji, ale vlastně nakonec nic pořádně neudělám. Dělala jsem spoustu věcí najednou a máloco nedokončila. Vše jsem dělala na poslední chvíli. Doma byl neustále nepořádek a já každou chvíli něco hledala. Sotva  jsem se donutila jít s dětmi ven, pokud nesvítilo sluníčko. 

Vždy jsem se těšila, až dám nejmenšího spát a budu mít chvilku pro sebe. Ta chvilka pro sebe ale vždy byla pracovní.  Musela jsem si dát energetický nápoj a čokoládu. Moje obvyklá energetická vzpruha. Bez ní jsem nebyla schopna  jasného myšlení. 

Díky tomu jsem samozřejmě tloustla, byla znechucená sama sebou, ale bez jakékoli energie cokoli se sebou udělat. 

Měla jsem spoustu plánů, co bych chtěla změnit, ale pro změnu jsem neudělala nic. Každý rok byl stejný jako ten předchozí. 

Teoreticky jsem věděla spoustu způsobů, jak hodně věcí změnit, ale málokdy jsem se opravdu donutila něco udělat jinak. Většinou jsem se rychle vrátila zpět ke starému způsobu života.

Jak jsem se únavy zbavila? 

Zlom nastal v okamžiku, kdy .... TO UŽ SE DOZVÍTE V TOMTO E-BOOKU, kde najdete 13 tipů, jak se zbavíte rychle a zdravě únavy

Příčiny únavy

E-book zdarma

Jak se zbavíte únavy a získáte víc energie

aniž byste museli zásadně měnit své zvyklosti

13 jednoduchých, rychlých a zdravých tipů

Jste připraveni mít víc energie?

🌞 Tipy, jak rychle a zdravě získáte víc energie. 
 
🌞 Nápady co dělat, když na vás padá únava. 
 
🌞 Doporučení, co dělat, abyste s únavou vůbec nemuseli bojovat.

Zadejte Vaši oblíbenou e-mailovou adresu a my Vám na ní obratem pošleme odkaz na stažení e-booku:

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Tento ebook si stáhlo už 0 čtenářů.

Reference milých čtenářů:

E-book splnil mé očekávání. Zajímalo mě, co radíte lidem, kteří jsou unavení. Bylo to moc pěkně napsané. Přes 20 let cvičím jógu, medituji, dá se říci, že jsem pořád na stejné vlně, ani moc energie ani málo. A některé rady jakoby byly z jógy. Mějte se moc pěkně, děláte láskyplnou činnost. 🙂
Lubor Oborný
Velký dík za vše co pro nás děláte a za vaše úžasné emaily. Přeji vám příjemné a pohodové prožití Vánočních svátků a v Novém roce hodně zdraví, pohody a moře lásky.
Tonča Rosická