ZDRAVÝ energetický nápoj si připravíte během chvilky

Nedávno jsem objevila jeden úžasný produkt, o který se s vámi musím podělit. Je to chutný a zdravý energetický nápoj, který dodá energii stejně jako ty nezdravé energiťáky a jako bonus zdravě podpoří hubnutí. 

Přišla jsem na něj úplně náhodou, když jsem si ho koupila jako součást balíčku přírodních produktů podporujících hubnutí. Zjistila jsem, že nefunguje jen jako energetický nápoj, na dodání fyzické, ale výborně funguje i na zlepšení soustředění a mentální výkonnost. Brzy se tenhle nápoj stal mým oblíbeným dobíječem baterek.


Reklama pomáhá financovat provoz tohoto webu.

ZDRAVÝ energetický nápoj s citronovou příchutí

Burn one je prášek z přírodních surovin k přípravě nápoje, který má velmi příjemnou citronovou příchuť, žádná pachuť chemie. Jeho hlavní účel je podpora hubnutí, protože zrychluje metabolismus. Ale mě se líbí hlavně jeho druhý účinek, protože velmi rychle dodává energii.

Proto ho výrobce doporučuje užívat hlavně před cvičením. Ale já ho piji kdykoli během dne. Většinou si ráno připravím do půllitrové lahve první dávku a popíjím během dopoledne a když potřebuji, druhou si udělám odpoledne. Tohle pití dokáže perfektně nahradit kafe nebo colu. Jestli si dobíjíte energii právě kolou, přečtěte si v tomhle článku, co vše napáchá ve vašem těle.

Proč je burn one tak účinný energetický nápoj

Burn one obsahuje samé zdravé, přírodní složky:

  • guarana
  • sibiřský ženšen
  • výtažek ze zelené trávy
  • vojtěšku
  • cola ořech
  • chilli papričky
  • výtažek ze zelných listů čaje
  • l-karnitin, chrom a jiné

Reklama pomáhá financovat provoz tohoto webu.

To bude asi pěkně drahé. Nebo ne?

Jak se to vezme. Běžná cena jednoho balení, které vydrží na měsíc je 984 Kč. To je zhruba 32 korun denně a to už je cena jedné láhve Coca-coly nebo šálku kávy v kavárně. Pokud si pořídíte dva, máte na něj členskou slevu 25 %.  Pořídit si ho můžete tady.

Pro koho není Burn one vhodný?

Burn one bohužel není vhodný pro těhotné a pro děti. Při kojení bych také byla s užíváním opatrná a nepila bych ho odpoledne.

Chci vyzkoušet Burn one

Komentáře